GUATEMALA LA CASCADA ESTATE - guatemalská káva

nové

Dostupnost: čerstvě praženou kávu dodáme do 1-3 dní

Guatemala la Cascada Estate – guatemalská káva

Země původu: EU

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 117 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 117 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 12Kč.


  • 250g
  • 500g - levnější o 3%
  • 1000g - levnější o 5%
  • zrnková
  • mletá hrubě
  • mletá jemně

309Kč

Více informací

GUATEMALA LA CASCADA ESTATE – guatemalská káva

Složení: černá káva 100% Arabika. Tato káva z Guatemalské vysočiny se může pochlubit plnou bohatostí chuti, která je završena hojnou jemnou kyselostí. Při výrobním procesu je využíváno dlouholetých, tradičních zkušeností a opravdu rafinovaných odborných znalostí k zajištění konstantně nejvyšší kvality kávy.

Více o kávě

Region: La Cascada Estate.

Odrůda: Arabica Caturra.

Nadmořská výška: 1200m - 1500m.

Stín stromů: ano

Zpracování: promytím.

Půda: vulkanicky zvětralá zem.

Kvalita: Fancy SHB.

Pražení: více pražená

Vhodné pro: plně automatický stroj, přístroj na přípravu espressa, rychlovarná konvice, filtrační přístroje.

Obecně o naší kávě

představujeme Vám originální, luxusní, zrnkovou kávu od Zeleného Draka.

Zelený Drak nabízí vždy čerstvou kávu z mnoha světových oblastí. Našimi zákazníky je velmi oblíbenou a vyhledávanou kávou káva Panama pocházející z nadmořské výšky 2500 m. ve výjimečně kvalitě označované jako AAA. Káva kterou distribuujeme pochází z německé pražírny kávy s dlouholetou tradicí. Je kladen velký důraz na soudržnost při pěstování kávy až po hotový výrobek. Káva se neobjednává na burze, ale vzácná komodita pochází přímo z plantáží v producentských zemích. Lokálně se navštěvují pěstitelé kávy, a veškerá zjištění ohledně kávy samotné, sociálních podmínek, za kterých jsou kávové třešně sklizeny a zpracovány, jsou klíčovými pro výběr té které oblasti, či odrůdy.

Naše kávy.

Působivý výběr plantážní kávy z celého světa. Jak opravdu výjimečná káva na Vás čeká zjistíte až ji ochutnáte. Nabízíme vyladěné směsi, silné espressa, harmonicky prolnuté chutě a vůně a vzácné poklady.

Z naší kávy vybíráme:

Etiopská káva Bonga z divokých afrických lesů, nejoriginálnější odrůdy jako Jemen Mocca Matari z arabského polostrova, kolumbijská káva Supremo Huila, Káva Panama SHB Dona Antonia Estate, Káva Zimbabwe AAA plus z oblasti Chipinge Rusitu Valley a v neposlední řadě BIO káva Indien Balmaadi Estate BIO. Výběr kávy je prostě impozantní. Kávové rarity jako například Jamajka Blue Mountain a další speciální kávy můžete ochutnat s námi a u nás též zakoupit.

Káva ochucená

Zapomenout nemůžeme na ochucené kávy velmi ceněné našimi zákazníky. Lahodný šálek úžasné kávy lze připravit z pravé arabiky dochucené pomerančem a čokoládou.

Kopi Luwak? - říkáme Kopi Luwak Ne

Nevyžadujeme a nedodáváme tento druh kávy, protože podle našeho výzkumu, káva je zřídka od volně žijících zvířat. Vzhledem k vysoké poptávce na světovém trhu jsou zvířata chována ve stísněných klecích a v žalostných podmínkách. Pro nás je to krutost, kterou nejdůrazněji odmítáme.

Prodej pravé zrnkové kávy. Příprava kávy od Zelený Drak

Recenze

Napsat recenzi

GUATEMALA LA CASCADA ESTATE - guatemalská káva
GUATEMALA LA CASCADA ESTATE - guatemalská káva

Guatemala la Cascada Estate – guatemalská káva Země původu: EU

Napsat recenzi

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: