KUBA SERRANO SUPERIOR - kubánská káva

nové

Dostupnost: čerstvě praženou kávu dodáme do 1-3 dní

Kuba Serrano Superior  je dokonalá kubánská káva. V chuti můžete cítit bohatství koření, ořechů, karamelu a delikátní pikantnost v kombinaci s vůní kubánských doutníků, čokolády a kakaa. Káva s nízkou kyselostí a plným tělem. Říká se, že  Cuba Serrano Superior je typ kávy, která se stala skutečnou kubánskou raritou. Dobrou chuť.

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 117 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 117 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 12Kč.


  • 250g
  • 500g - levnější o 3%
  • 1000g - levnější o 5%
  • zrnková
  • mletá hrubě
  • mletá jemně

309Kč

Více informací

KUBA SERRANO SUPERIOR – kubánská káva

Složení: černá káva 100% Arabika.

Historie kávy na Kubě je stará již 200 let. První kávová plantáž zde byla založena v roce 1748, ale masová kultivace kávy začala v roce 1789. Velké plantáže na Kubě byly založeny francouzskými farmáři, kteří měli rozsáhlé znalosti o pěstování kávy. Kubánská káva je považována za symbol kulturního dědictví Kuby.

Pokud hledáte kubánskou kávu, měli byste se podívat na kávu z Kuby Serrano Superior. Charakteristickým znakem této 100% Arabiky je její jemný kořeněný a lehce kouřový charakter. To je jistě káva pro lidi, kteří si cení zábavy v rytmu salsy.

Kuba Serrano Superrior vděčí své ohnivé chuti díky pěstování v poměrně nízké nadmořské výšce a okolním rostlinkám od kterých získává své aroma. Vysoká tvrdost zrna spolu s metodou zpracování za mokra a střední stupeň pražení poskytují kávě Kuba Serrano Superior nízkou kyselost a sladkou plnou chuť.

Více o kávě:

OblastLa Sierra Maestra
Nadmořská výška900m
Zpracovánípromyta
Půdapísčitá jílová půda
Detail kultivaruVillalobos
Stín stromůAno
KvalitaSuperior

Chuťový profil:

Stupeň pražení
Aroma
Komplexnost
Tělo
Charakter
Ovocnost
Vyváženost
Kréma

 

Prodej pravé zrnkové kávy. Příprava kávy od Zelený Drak

Recenze

Napsat recenzi

KUBA SERRANO SUPERIOR - kubánská káva
KUBA SERRANO SUPERIOR - kubánská káva

Kuba Serrano Superior   je dokonalá kubánská káva. V chuti můžete cítit bohatství koření, ořechů, karamelu a delikátní pikantnost v kombinaci s vůní kubánských doutníků, čokolády a kakaa. Káva s nízkou kyselostí a plným tělem. Říká se, že   Cuba Serrano Superior  je typ kávy, která se stala skutečnou kubánskou raritou. Dobrou chuť.

Napsat recenzi

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: